Mautic2017-04-16T10:12:59+00:00

Mautic

Marketingová automatizace
pro pokročilé kampaně

CO MAUTIC UMÍ

Chcete výkonný nástroj
marketingové automatizace?

Potřebujete svůj business posunout na vyšší úroveň? Řešíte efektivní automatizaci a monitoring webu společně s pokročilými funkcemi e-mailového marketingu? Vaše databáze má tisíce kontaktů a vy za ni každý měsíc platíte vysoké poplatky?

Seznamte se s Mauticem,
který je celý zdarma

Pak už jen záleží, přes koho posíláte e-maily.
Maximálně zaplatíte 28 Kč za 10 000 e-mailů.

Správa a detailní sledování kontaktů

Mautic poskytuje detailní a velice podrobné možnosti sledování kontaktů. Díky tomu máte možnost lépe stavět své marketingové kampaně a cílení. U každého kontaktu je možné sledovat stránky, které si zobrazil, a čas na nich strávený, akce, jaké provedl, případně jaké má zájmy. Díky možnosti vytváření dalších vlastních polí u kontaktů je možné nalít do Mauticu další data z vašeho e-commerce řešení a vytvořit tak ještě pokročilejší segmentaci. Vše je plně integrováno do API a můžete tak s Mauticem propojit třeba váš CRM systém.

Totální automatizace a pokročilá segmentace kampaní

Vyladěné kampaně a jejich automatizace s možnostmi pokročilé segmentace jsou úspěchem marketingových kampaní. Mautic nabízí flexibilní, snadno použitelné řízení kampaní a jejich absolutní automatizaci. Stačí vytvořit kampaň, definovat akci nebo událost co bude následovat, když. S Mauticem nadefinujete několik cest, kterými v kampaních chcete uživatele provést, samozřejmostí jsou odložené starty kampaní, případně jejich spuštění pouze, když uživatel provede požadované kroky.

A/B testování

Mautic umožňuje provádět pokročílé A/B testování kampaní. Můžete tak poslat jeden e-mail na 20 % kontaktů, druhý na dalších 20 % kontaktů a ten, který bude úspěšnější, na zbylých 60 % kontaktů v požadovaném listu. V e-mailech můžete definovat různá kritéria pro vítěznou variantu. Může jít o počet prokliků, míru otevření, poměr vyplnění vybraných formulářů nebo třeba míru stažení nějakého souboru.

Analytika návštěv a sledování kontaktů i leadů

K dispozici jsou přehledné reporty ke každé e-mailové kampani, k autoresponderům i celkové statistiky. V grafech i číslech máte k dispozici detailní denní informace o celkové návštěvnosti vašich stránek, počtu nových kontaktů nebo o odeslaných e-mailech. U těch vidíte i počet otevření a přečtení. Máte k dispozici poměry odeslaných a přečtených e-mailů. Statistiky je možné rozšiřovat o mnoho dalších údajů prostřednictvím widgetů.

Monitoring sociálních sítí

Mautic není jen nástroj pro e-mailing. Umožňuje vám monitoring sociálních sítí Facebook a Twitter. Díky tomu máte možnost komunikovat se zákazníky nejen prostřednictvím e-mailu, ale i dalšími kanály. U Twitteru je například možné sledovat, kdo vás zmínil, anebo konkrétní #hashtag. Na základě toho pak v kampaních vytvoříte scénář pro reakce na zmínění nebo #hashtag.

Vlastní pole a jejich široká variabilita

Vlastní pole vám umožňují přidávat ke kontaktům dodatečné informace nad rámec těch základních. Vlastní pole můžete zpřístupnit zvenku a ukládat do nich data například z vašeho e-shopu. Pole je možné třídit do skupin a nastavovat u nich širokou škálu dalších parametrů.

Rozšíření formou pluginů

Mautic je možné rozšířit a propojit s dalšími službami formou pluginů. Můžete tak například jednoduše díky propojení přelévat data a kontakty mezi CRM systémem Salesforce nebo Sugar CRM a Mauticem. K dispozici jsou napojení na další sociální sítě, jako je Instagram nebo LinkedIn. Doinstalovat je možné například plugin na personalizaci a oslovování v 5. pádě (vokativ).

Bodování a nákupní fáze kontaktů

Mautic umožňuje udělovat na základě vykonání konkrétní akce uživatelům body a vytvářet triggery. Následně je možné s těmito body a triggery v kampaních pracovat a posílat například specifické e-maily uživatelům, kteří mají určitý počet bodů.

Dynamický obsah

Potřebujete posílat různý obsah v jednom e-mailu na konkrétní segment s kontakty? S tím si Mautic poradí. Umožňuje zadat podmínku, komu se zobrazí jaký obsah na vstupní stránce nebo v e-mailu.

Vyskakovací okna a různé notifikace

Mautic vám umožní používat vyskakovací okna a různé druhy notifikací pro upoutání pozornosti a výzvu k akci. V oknech můžete zobrazovat formulář, sdělení, bannery, kampaně nebo třeba dynamický obsah. Můžete si všemožně nastavit jejich zobrazování, například při odchodu z webu, při určité době strávené na stránkách, po zobrazení daného počtu stránek apod.

Landing pages, návrhář e-mailů a mnohem, mnohem víc

Mautic toho nabízí opravdu hodně. Mimo jiné i návrhář vlastních landing pages nebo e-mailů. Stejně tak umožňuje tvorbu vlastních formulářů, které pak jednoduše vkládáte do svých stránek. Dokáže do stránky vložit různé popupy a poutače, díky kterým se jednodušeji sbírají kontakty. Je toho prostě hodně.

Návod na instalaci Mauticu

Líbí se vám, co Mautic umí?

Pak už jen stačí  kliknout, stáhnout a nainstalovat na svůj VPS Mautic. Pak zvolíte odesílatele e-mailů, propojíte a nový nástroj pro e-mail marketing je váš. Přijde vám to složité? Jsme schopni vše nainstalovat.

Přejít na mautic a instalovat
Pomozte mi s instalací

Má Mautic vůbec nějaké nevýhody?

Pár věcí se najde, co si budeme povídat

Je Mautic to, co hledáte?

Pak už jen stačí  kliknout, stáhnout Mautic a nainstalovat.
Nebo si instalaci můžete objednat u nás.

STÁHNOUT MAUTIC

Máte nejasnosti u integrace?

Další rozšíření a pluginy, které Mautic integrují do jiných systémů

Velký přehled služeb, které je možné s Mauticem integrovat, najdete na této stránce. Jsou buď formou pluginů (například pro WordPress), nebo přímo integrované do Mauticu. Nejde ale o kompletní seznam. Existují pluginy, které zde nenajdete. Například propojení s WooCommerce najdete v repositáři WordPressu a jmenuje se Mauticommerce.

Pokud jde o WordPress, všechny pluginy, co jsou v repositáři, najdete zde. Integrace s dalšími e-commerce řešeními samozřejmě existují. Stačí trochu hledat. Například napojení na Prestashop najdete zde.

Nevíte si rady s instalací?

Rádi vám Mautic nainstalujeme. Stačí kliknout.

CHCI NAINSTALOVAT MAUTIC