Sendy.co

Jednoduchý nástroj na e-mail marketing,
který vám bude většinou stačit

CO SENDY UMÍ

Píšete jen občas, anebo neprodáváte jak o život?

Neplaťte za databázi kontaktů, ale jen za samotné e-maily.

Seznamte se se Sendy

Licence stojí 1500… a to je celé

Pak už jen záleží, přes koho posíláte e-maily.
Maximálně zaplatíte 28 Kč za 10 000 e-mailů.

Více domén a firem

Spravujete více domén, na kterých posíláte newslettery a sbíráte e-maily? Sendy vám je umožní všechny spravovat na jediném místě. Můžete tak posílat e-maily z jediného nástroje na všechny vaše databáze z různých e-mailových adres. Stejně tak můžete dát přístup svému klientovi nebo makreťákovi pouze do jedné domény. Do ostatních neuvidí. Pro každou doménu můžete nastavit limit na odeslání e-mailů za měsíc a případně i cenu za jeden e-mail. Máte tak k dispozici menší osobní SmartEmailing nebo Mailchimp.

Seznamy kontaktů a jejich správa

Správa seznamů a kontaktů v nich je se Sendy hračka. Můžete dělat hromadné importy, mazat kontakty, přidávat jim vlastní pole. Všechny listy kontaktů umožňují tzv. double opt-in přihlášení (uživatel musí po zadání e-mailu kliknout na odkaz z e-mailu, který mu je doručen; teprve pak je do listu zapsán). Můžete mít vlastní stránku pro přihlášení do databáze i pro její odhlášení. Systém umožňuje nastavit vlastní děkovnou stránku i tvorbu formulářů. Případně je možné využít API, přes které se kontakty do listů jednoduše přidávají.

Posílání e-mailů přes Amazon SES (Simple Email Service)

Sendy využívá pokročilého připojení do služby Amazon SES (Simple Email Service), díky čemuž se osvobodíte od placení předražených e-mailových služeb a limitů na počet kontaktů v databázi. Můžete posílat desítky tisíc e-mailů a nebude vás to stát víc než jednotky dolarů měsíčně. To je ve srovnání s cenami e-mailových služeb naprosto směšná částka.

Reporty kampaní a autoresponderů

K dispozici jsou přehledné reporty ke každé e-mailové kampani i k autoresponderům. V grafech i číslech máte k dispozici informace o otevření e-mailu, kliknutí na odkaz, doručitelnosti a nedoručitelnosti e-mailů nebo o množství odhlášených uživatelů ze seznamu, na který byl e-mail poslán. Jednotlivé části je možné exportovat a zacílit tak na uživatele opakovaně.

Přehledy odražených, stěžujících si a odhlášených e-mailů

Systém u kontaktů zobrazuje informace o nedoručitelnosti (bounce), tedy odražení e-mailu, případně zda byl uživatelem označen jako spam, nebo jestli se uživatel odhlásil z mail listu. To vše v reálném čase po odeslání e-mailové kampaně. Není tedy nutné pročišťovat databázi manuálně. Sendy se o všechno automaticky postará.

Vlastní pole

Vlastní pole vám umožňují přidávat ke kontaktům dodatečné informace nad rámec těch základních (jméno, příjmení a e-mail). Můžete si tak nechat od uživatelů vyplnit například datum narození nebo jiné pro vás potřebné údaje.

Autorespondery – automatické kampaně

Vytvořte si automatické kampaně po přihlášení uživatele do mail listu. Můžete si tak naplánovat sekvenci e-mailů, která bude v následujících hodinách, dnech nebo týdnech uživatelům automaticky odeslána. Udržíte tím pozornost vašich návštěvníků, aby o vás stále věděli.

Dejte přístup ke správě kampaní klientům nebo marketérům

Sendy umožňuje pro různé domény, které v rámci jediné instalace spravujete a kde máte samostatné seznamy kontaktů a kampaně, udělit uživatelský přístup. Můžete tak svým klientům nebo marketérům dát přístup pouze k e-mail kampaním jediné domény a ostatní pro ně budou neviditelné. Klienti můžou posílat e-maily sami za sebe a nemusíte se o nic starat. Jednotlivé domény je možné omezit počtem e-mailů odeslaných za měsíc, případně u nich nastavit cenu a tu klientům následně účtovat.

Integrace třetích stran a Zapier

Sendy je možné propojit  s velkým množstvím aplikací třetích stran jako WordPress, WooCommerce, Magento, Joomla a další. To vše díky komunitě developerů, kteří pro Sendy propojení vytvářejí. Sendy také nově pracuje se Zapierem, díky tomu posouvá automatizaci na další úroveň. Díky Zapieru je možné Sendy propojit s dalšími přibližně 500 aplikacemi, které jsou v databázi Zapieru k dispozici.

Návod jak nainstalovat Sendy

Líbí se vám, co Sendy umí?

Stačí kliknout a za chvíli už posíláte nejlevnější newslettery na trhu.
Přijde vám to složité? Jsme schopni vše nainstalovat.

Přejít na sendy.co a instalovat

Nikdo není dokonalý, ani Sendy

Je pár věcí, které tahle holka neumí

Je Sendy to, co hledáte?

Pak už jen stačí  kliknout a pořídit si Sendy

Licence stojí jednorázově jen 1500 Kč

STÁHNOUT SENDY

Máte nejasnosti s integrací?

Další rozšíření a pluginy, které Sendy integrují do jiných systémů

Můžete využít přímo vložení formuláře ze Sendy, ale pokud hledáte pokročilejší nástroj, pak sáhněte po Thrive Leads. Jsou sice placené, ale cena se vám do měsíce vrátí. Možností a šablon formulářů je nepočítaně, včetně nastavování triggerů a pokročilého cílení. Thrive Leads umí sbírat e-maily nejen do Sendy, ale také do dalších služeb včetně Mauticu.

Pokud provozujete e-shop na Magento řešení, pak sáhněte po tomto pluginu. Je z těch dostupných asi nejlepší a nabízí mnoho možností integrace.

Propojit Sendy a WooCommerce je možné několika způsoby. Nejefektivněji ho řeší tento plugin, který dokáže zákazníky po nákupu zapsat do vybraného seznamu a také je odebrat z jiného. Což je klíčové, pokud máte nastavené autorespondery. Jinou – jednodušší – možností je pak tento plugin. Další seznam pluginů a rozšíření pro Sendy a nejen WordPress najdete na CodeCanyon.com.

Pro Joomlu a Sendy existuje jediné propojení, kterým je tento plugin. Nemáme s ním žádné zkušenosti, ale jestli jste uživateli publikačního systému Joomla, může se vám hodit.

Pokud používáte jako e-commerce řešení PrestaShop, máte k dispozici dvě možnosti integrace. Tady je jedna a tady najdete druhou.

Sendy je možné integrovat kamkoli. Na této stránce najdete kompletní seznam integrací včetně možností rozchození Sendy pod Ruby, .NET nebo Pythonem.

Nevíte si rady s instalací?

Rádi vám Sendy nainstalujeme. Stačí nám napsat.

CHCI NAINSTALOVAT SENDY