Emailing není složitý

Dá se naučit jako vše ostatní. Nechte
si ho vysvětlit od těch nejpovolanějších.

Naučte se efektivně emailový marketing
a práci se Sendy nebo Mauticem

Školení a kurzy, kde vám vše osobně vysvětlí
ŠKOLENÍ NA MAUTIC

Máte e-shop nebo jiný komerční web? Začněte využívat email marketing a automatizaci na maximum. Přijďte v Praze k Honzovi Kaliankovi na celodenní školení plus workshop ve kterém se naučíte pracovat s Mauticem.

Mautic školení mě zajímá
SENDY ŠKOLENÍ

Pokud máte web na WordPressu a navíc používáte i Woocommerce, přijďte na 3 hodinové školení ve kterém si představíme Sendy jako jednoduchý nástroj email marketingu, rozesílání občasníků a propojení s Woocommerce.

Školení připravujeme
DLOUHODOBÝ MARKETING

Propojte reklamní kanály jako je PPC, email, obsah, Facebook a další v jednu fungující strategii. Přijďte v Praze na kurz Dana Nytry, který se detailně věnuje dlouhodobému marketingu a marketingovým strategiím.

Kurz mě zajímá

Online školení a kurzy email marketingu

MAUTIC ONLINE KURZ

Naučte se pracovat s Mauticem prostřednictvím online kurzu na Udemy. Pokud vám nedělá problém Angličtina je to nejefektivnější cesta jak se s Mauticem naučit rychle pracovat.

Chci online kurz
EMAIL NINJA ONLINE

Naučte se pracovat a psát takové emaily, které budou prodávat a konvertovat. Mário Roženský a Jakub Čižmař dali dohromady dnes již legendární online kurz. E-mail marketing patří mezi nejvýkonnější prodejní kanály a v tomto kurzu se naučíte jak ho dělat dobře.

Chci online kurz